Categories
Operateri

Izvučeni dobitnici ekskluzivnih LG Prada mobilnih telefona

Kompanija Vip mobile je mobilnim telefonima obradovala 100 srećnih dobitnika u nagradnoj igri u kojoj su učestvovali svi pripejd korisnici koji su izvršili makar jednu dopunu svog pripejd računa u toku trajanja nagradne igre od 22.01.-31.01.2009.

Kompanija Vip mobile se zahvaljuje svim korisnicima koji su učestvovali u nagradnoj igri, a dobitnike obaveštava da su im nagrade već poslate na kućnu adresu.

Dobitnici:

1. Sunčica Andjelković, Vlasotince
2. Čedomir Anđelković, Vranjska Banja
3. Violeta Bacić, Užice
4. Valentina Balaž, Bački Monoštor
5. Eldina Bećirović, Priboj na Limu
6. Ivana Blagojević, Simićevo
7. Zorica Bogojević, Perlez
8. Nenad Bojović, Tutin
9. Slaviša Bošković, Prokuplje
10. Miloranka Cvetković, Čačak
11. Igor Devecaković, Paraćin
12. Dejan Djurdjević, Osečina
13. Mladen Dobrodolac, Selo Brzeće
14. Marijana Dojčinović, Opovo
15. Ivana Dragutinović, Gornji Milanovac
16. Biljana Đokić, Lebane
17. Olgica Gajić, Ruma
18. Jasmina Glišović, Gornji Milanovac
19. Goran Gojković, Niš
20. Milovuk Ignjatović, Požarevac
21. Milan Ivanović, Rača
22. Slobodan Jakić, Novi Beograd
23. Ljiljana Jovanović, Leskovac
24. Milena Jovanović, Šabac
25. Milica Jovanović, Banatski Karlovac
26. Žikica Jovanović, Beograd
27. Marija Jović, Šabac
28. Luka Klindovljević, Kopaonik
29. Miodrag Kocić, Smederevo
30. Lezam Koska, Novi Sad
31. Željko Kostić, Požega
32. Nikola Krsmanović, Požega
33. Angelina Kubura, Užice
34. Marija Lazarević, Zaječar
35. Verica Lazarević, Mladenovac
36. Biljana Lekić, Topola
37. Nevenka Ljubojević, Stepanovićevo
38. Nenad Madžarević, Kragujevac
39. Ružica Magdić, Bor
40. Dragutin Maksimović, Užice
41. Lidija Marković, Selo Novi Bračin
42. Branimir Matijević, Pančevo
43. Jezdimir Micić, Novi Beograd
44. Aleksandra Mihajlović, Jagodina
45. Saša Mijatović, Braničevo
46. Monika Mike, Pačir
47. Silvana Milenković, Aleksinac
48. Miroslav Milosavljević, Niš
49. Dejan Milošević, Novo Selo
50. Goran Milošević, Žitkovac
51. Jelena Milutinović, Beograd
52. Saša Miljković, Selo Stapar
53. Snežana Mišović, Raška
54. Srdjan Mladenović, Bela Palanka
55. Ivan Nešovanović, Lučani
56. Savica Nikolić, Bavaniašte
57. Vera Nikolić, Pančevo
58. Danica Ostojić, Kula
59. Slavko Pacić, Brza Palanka
60. Jasminka Pantić, Selo Dubona
61. Brankica Pavlović, Bašaid
62. Veljko Perazić, Novi Beograd
63. Aleksandra Pešić, Vučje
64. Jana Radenković, Niš
65. Bojana Radojčić, Obrenovac
66. Ivica Radojičić, Lajkovac
67. Ljubiša Radosavljević, Kučevo
68. Radimila Radukić, Valjevo
69. Dragana Raković, Beograd
70. Miloš Rančić, Niš
71. Kata Renčer, Vrbas
72. Dragana Ružičić, Nova Pazova
73. Ljiljana Sabljić, Kragujevac
74. Milojka Simić, Lajkovac
75. Milan Sivčev, Kikinda
76. Sanela Skočovski, Subotica
77. Aleksandar Spasić, Kraljevo
78. Zoran Spasić, Vranje
79. Ljubiša Stanić, Zlatibor
80. Stevan Stojanović, Lebane
81. Miloš Stojičić, Niš
82. Dejana Stojković, Žitoradja
83. Kastriot Šabani, Zrenjanin
84. Sonja Šljivić, Paraćin
85. Snežana Šmigić, Kragujevac
86. Dejan Šmit, Vrbnik
87. Aleksandar Špijunović, Mokra Gora
88. Milica Šumić, Odžaci
89. Perica Tanasković, Kruševac-Parunovac
90. Srećko Tijanić, Prokuplje
91. Ivana Todorov, Bosilegrad
92. Dijana Todorović, Valjevo
93. Marijana Urošević, Bor
94. Marko Vasiljević, Zemun
95. Biljana Veljković, Niš
96. Bojana Veljković, Svilajnac
97. Jela Vesović, Kuršumlija
98. Vanja Vujaklija, Subotica
99. Dragana Vujić, Bačka Topola
100. Miodrag Vulević, Kraljevo